4534-6237-ico-wu.jpg

Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Spaceruj i podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, musisz regularnie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty dowodzą, iż mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej trudności z erekcją w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na optymalnym poziomie tylko wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba od razu robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby spowodować namacalną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój penis jest zazwyczaj zmęczony. Musi wypocząć. Wobec tego niezwykle ważne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie odpowiedniego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój penis jest erekcja zdrowy i gotowy znowu do działania. Twój penis “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest niezmiernie ważny.

Dodaj komentarz